Registruotis VGTU.lt
Pradžia Registruotis

Tapk nariu

Vilniaus Gedimino technikos universitetas – vienas pažangiausių technikos universitetų, moksliniais pasiekimais, studijų kokybe kuriantis vertę žmogui, šaliai, regionui ir pasauliui. Narystė VGTU Absolventų ir bičiulių klube užtikrina universiteto nuolatinę sėkmę ir sieja Tave su visais šiais pasiekimais.

Jei esate VGTU absolventas, draugas, bičiulis - narystė VGTU Absolventų ir bičiulių klube yra puikus būdas parodyti savo pasididžiavimą šiuo Universitetu.

Jūsų narystė tai jūsų balsas švietimo sistemoje, savojoje Alma Mater, bei už jos ribų, leidžiantis padaryti didžių dalykų mūsų absolventams, tam, kad jų ir Tavo studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete būtų pažangos ir vertės ženklas Lietuvos ir tarptautinėje darbo rinkoje.

Narystės nauda

Palaikyti ryšį su Universitetu, prenumeruodamas mūsų naujienlaiškius, žurnalus. Taip sužinosi apie artėjančius renginius, susitikimus, kvalifikacijos tobulinimo programas, naujienas ir pranešimus darančius įtaką universitetui, šaliai, pasauliui ir Tau.

Prieiga prie bibliotekos paslaugų. Galimybė gauti išskirtines privilegijas naudotis VGTU bibliotekos paslaugomis, kvietimus 5 Universiteto remiamus renginius , bei nuolaidas jiems.

Plėsti ryšius socialinėse ir profesinių interesų veiklose. Susipažinti arba prisiminti Tavo universitetą, fakultetą baigusius, Tavo profesinėje srityje dirbančius, bendrų interesų turinčius. Tai galimybė per šį Klubą savo socialinius ryšius sustiprinti ir išplėsti. Junkis!

Karjeros paslaugos. Galimybė nemokamai konsultuotis karjeros valdymo, profesinių pokyčių kelyje. Gauti darbo pasiūlymus skirtus VGTU absolventams. Skelbti savo pasiūlymus esamiems VGTU studentams praktikai/darbui.

Registracija

ESU VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO ABSOLVENTAS

NORIU TAPTI UNIVERSITETO BIČIULIU