Registruotis VGTU.lt

Narystė ir naudos

Palaikysite ryšį su Universitetu, prenumeruodami mūsų naujienlaiškius, žurnalus. Taip sužinosite apie artėjančius renginius, susitikimus, kvalifikacijos tobulinimo programas, naujienas ir pranešimus, darančius įtaką universitetui, šaliai, pasauliui ir Jums.

 

Lengviau organizuosite susitikimus. Norėdami suburti savo bendramokslių grupę susitikimui, renginiui ar  pasisėdėjimui restorane, turėsite organizacinę paramą. Kreipkis alumni@vgtu.lt

 

Darysite įtaką. Jūsų narystės investicija leis Klubui sukurti dinamiškus ryšius tarp studentų ir darbdavių, tarp studentų ir absolventų, tarp visų kartų absolventų. Klubas globoja iniciatyvas absolventams „100 VGTU perspektyvų“ ir „Papietauk su savo srities profesionalu“. Turi iniciatyvos idėją – pasiūlyk alumni@vgtu.lt

 

Gausite asmeninius kvietimus į Universiteto renginius bei nuolaidas jiems.

 

Plėsite ryšius socialinėse ir profesinių interesų veiklose. Susipažinti arba prisiminti Jūsų universitetą, fakultetą baigusius, Jūsų profesinėje srityje dirbančius, bendrų interesų turinčius. Tai galimybė per šį Klubą savo socialinius ryšius sustiprinti ir išplėsti. Junkitės!

 

Gausite karjeros paslaugas. Bus suteikta galimybė nemokamai konsultuotis karjeros valdymo, profesinių pokyčių kelyje. Gauti darbo pasiūlymus skirtus VGTU absolventams. Skelbti savo pasiūlymus esamiems VGTU studentams praktikai ar darbui.

 

Galėsite tapti per 70 tūkstančių VGTU absolventų vienijančios bendruomenės PREZIDENTU. Buvimas Klubo nariu suteikia galimybes ir atsakomybę. Kiekvienas Klubo narys gali dalyvauti, balsuoti visuotiniuose narių susirinkimuose, būti renkamas į Klubo valdymo ir kontrolės organus, susipažinti su asociacijos dokumentais ir gauti visą asociacijos turimą informaciją apie jos veiklą bei kitą sukauptą informaciją, išskyrus tą, kuri Valdybos nutarimu pripažinta konfidencialia. Narys gali bet kada išstoti iš asociacijos.

 

KAIP TAPTI NARIU?

  1. Užsiregistruok absolventų duomenų bazėje http://absolventai.vgtu.lt/registruotis
  2. Sumokėk metinį nario mokestį 5 € (17,26 Lt) bankiniu pavedimu

 

VGTU Absolventų ir bičiulių klubas
Įmonės kodas 300030167
AB Swedbankas
A/S LT 33 7300 0100 8539 5740Jei kyla klausimų, rašyk el. paštu alumni@vgtu.lt, skambink tel. (8 5) 274 5028