Registruotis VGTU.lt

VGTU prasidėjo studentams iš užsienio skirta Orientacinė savaitė

2017-08-29
VGTU prasidėjo studentams iš užsienio skirta Orientacinė savaitė
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasidėjo tarptautinė Orientacinė savaitė skirta užsienio studentams, atvykusiems studijuoti į VGTU. Šiemet rudens semestrą universitete pradės rekordinis studentų, atvykusių iš kitų šalių, skaičius – beveik 600.
 
Orientacinės savaitės atidarymo metu atvykusius studentus sveikino strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė, VGTU Užsienio ryšių direkcijos bei Tarptautinių studijų centro atstovai. Kiekvieną semestrą vykstančio tradicinio renginio metu VGTU darbuotojai supažindino naujuosius studentus su universiteto tvarka ir taisyklėmis, papasakojo apie bendrabučius, palinkėjo jiems sėkmės studijose. Renginyje save pristatė ir VGTU Studentų atstovybė, su numatomais semestro socialiniais ir laisvalaikio projektais supažindino šią dalį kuruojantys ESN VGTU atstovai, o apie tai, ką kiekvienam būtina žinoti apie šalies teisėsaugos sistemą trumpai papasakojo Lietuvos policijos atstovas.
 
Penkias dienas truksiančioje Orientacinėje savaitėje naujieji VGTU studentai dalyvaudami įvairiose veiklose, kelionėse ir užsiėmimuose turės progą susipažinti su Lietuvos istorija bei kultūra. Jų laukia kelionė į Trakus, ekskursija po Vilniaus senamiestį, orientacinės varžybos Vilniaus mieste ir pan. Orientacinė savaitė tęsis iki rugsėjo 2 d.
Iš viso į nuolatines VGTU studijas šiemet priimti 288 studentai: 268 iš jų į pirmą kursą, kiti – į aukštesnius. 53 proc. visų studentų sudaro bakalauro studentai, 46 proc. – magistratūros, 1 proc. doktorantūros. Pagal įvairias mainų programas į VGTU atvyko dar 306 užsienio studentai.