Registruotis VGTU.lt

Seminarų ciklas naujiems VGTU darbuotojams

2017-11-17
Seminarų ciklas naujiems VGTU darbuotojams
Prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) akademinės bendruomenės prisijungus aukščiausios kvalifikacijos specialistams siekiama, kad jie kuo greičiau ir lengviau įsitrauktų į VGTU bendruomenę ir jos veiklą.
 
Rugpjūčio paskutinę dieną VGTU prasidėjo Edukacinių kompetencijų grupės prie Edukacinių technologijų centro organizuojamas seminarų ciklas „Įvadas į VGTU veiklas“, skirtas naujiems universiteto darbuotojams. Šis 40 akad. val. apimties ciklas tęsis visą rudens semestrą ir baigsis sausio pabaigoje. Seminarai bus organizuojami ne paskaitų – konsultacijų savaitės ir sesijos – metu. Dalyvaujant seminaruose sudaromos palankios sąlygos laisvai pasirinkti aktualias temas ir nevaržomai dalyvauti užsiėmimuose derinant mokslines, dėstymo ir tobulinimosi veiklas.
 
Seminarų metu naujieji VGTU bendruomenės nariai galės susipažinti su pačiu universitetu, jo struktūra ir valdymu, mokslo politika ir prioritetinėmis mokslo kryptimis, elektronine erdve ir IT paslaugomis, mokslinės leidybos niuansais, studijų programų įvairove, ryšių su socialiniais partneriais ir užsienio institucijomis svarba, dėstytojų ir studentų mainų galimybėmis.
 
Atskiruose seminaruose taip pat bus skirta dėmesio paskaitų organizavimo ir kitiems studijų klausimams, universiteto įvaizdžiui, sporto ir meno veiklų skatinimui bei daugeliui kitų svarbių temų. Pranešimus skaito ir į aktualius dalyvių klausimus atsako mokslo, studijų, strateginės partnerystės prorektoriai, kancleris, padalinių vadovai.
 
Registraciją į šiuos seminarus galite rasti ČIA 
 
Edukacinių kompetencijų grupės prie Edukacinių technologijų centro organizuojamas seminarų ciklas „Įvadas į VGTU veiklas“ skirtas naujai Universitete pradėjusiems dirbti darbuotojams, tačiau laukiami ir visi kiti bendruomenės nariai, kurie nori rasti atsakymus į jiems aktualius klausimus, atnaujinti gebėjimus ar iš naujo pažinti VGTU. Mokymasis vieniems iš kitų, savitarpio pagalba, noras tobulėti leidžia būti išskirtiniu besimokančiu universitetu.
 
Parengta pagal VGTU Edukacinių kompetencijų grupės informaciją