Registruotis VGTU.lt

Prasideda paraiškų teikimas Erasmus+ studijoms 2017–2018 m. m. pavasario semestrui

2017-09-21
Prasideda paraiškų teikimas Erasmus+ studijoms 2017–2018 m. m. pavasario semestrui
Visus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus kviečiame dalyvauti Erasmus+ studijų atrankoje ir vykti studijoms/baigiamojo darbo rašymui į užsienio universitetus, gaunant 300–500 EUR/mėn. stipendiją (ES šalyse) ir 650 EUR/mėn. stipendiją (ne ES šalyse) 2017–2018 m. m. pavasario semestro metu*. Vykstantiems į ne ES šalis taip pat siūloma parama kelionės išlaidoms atsižvelgiant į kelionės atstumą nuo kilmės vietos iki veiklos vykdymo vietos.
 
*Stipendija dalinai padengia kelionės, draudimo, vizos išlaidas, todėl rekomenduojama turėti papildomą finansavimo šaltinį padengti gyvenimo išlaidoms svečioje šalyje.
 
Atrankoje gali dalyvauti II, III, IV kurso bakalaurai, magistrantūros, doktorantūros studijų studentai ir ištęstinių studijų studentai. A. Gustaičio Aviacijos instituto Orlaivių pilotavimo studijų programos studentai Erasmus+ studijų mainams gali vykti tik trečio savo studijų semestro metu, t. y. atrankoje dalyvauti gali pirmame kurse. 

DĖMESIO! Dabar paraiškas gali teikti ir studentai, anksčiau jau dalyvavę Erasmus+ programoje, jeigu dar nėra viršiję maksimaliai galimų 12 Erasmus+ mobilumo mėnesių.
Atnaujintą Erasmus+ partnerių sąrašą pagal fakultetus rasite čia. Elektroninė registracija vyksta iki rugsėjo 30 d.
 
Paraiškos teikimas bakalauro/magistrantūros studentams: 
  • www.manovgtu.lt -> Tarptautinės galimybės -> Studijų mainai -> Teikti paraišką
Paraiškos teikimas doktorantūros studentams:
  • Registracijos forma. Skenuotas užpildytas versijas siųsti Linai Pavasarytei, tel: +370 5 274 4957, el. paštas: lina.pavasaryte@vgtu.lt 

    Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijų mobilumą, atrankos kriterijus ir atrankos etapus rasite čia. Rekomenduojame susipažinti su skelbiama informacija.
Siūlome pasidomėti, kaip sekėsi tavo kolegoms, kurie jau dalyvavo Erasmus+ programoje – Studentų sėkmės istorijos.
 
Taip pat galite laimėti VGTU stipendiją studijoms pagal dvišales sutartis ne ES šalyse 2017–2018 m. m. pavasario semestrui. Elektroninė registracija vyksta iki rugsėjo 30 d.
 
Kviečiame 2–3 kurso bakalauro ir 1 kurso magistrantūros studijų studentus teikti paraiškas studijų mainams pagal dvišales sutartis 2016–2017 m. m. pavasario semestrui Pietų Korėjoje, Malaizijoje ir Taivane. Studentams skiriamos 200–400 eur/mėn. stipendijos vieno semestro (ne ilgiau kaip 5 mėn.) studijoms ne Europos Sąjungos šalyje. Atnaujintą dvišalių partnerių sąrašą rasite čia.
 
 Paraiškos teikimas studentams: 
  • www.manovgtu.lt -> Tarptautinės galimybės -> Studijų mainai -> Teikti paraišką
Daugiau informacijos apie atranką laimėti stipendijas studijoms ne ES šalyse, atrankos kriterijus ir atrankos etapus rasite čia.
 
Pasidomėkite, kaip sekėsi kolegoms, kurie jau dalyvavo studijų mainuose pagal dvišales sutartis: Studentų sėkmės istorijos.
 
Atrankos rezultatai nėra ginčijami.
 
Iškilus klausimams dėl Erasmus+ studijų tvarkos ir studijų ne ES šalyse galite kreiptis:
Lina Pavasarytė, tel: +370 5 274 4957, el. paštas: lina.pavasaryte@vgtu.lt
Studentų konsultacijų valandos: I–IV 13:00–15:00, V  9:00–11:00
 
URD kontaktai: Tel: 8 (5) 274 4957, el. paštas: urdute@vgtu.lt; Facebook: VGTU International Relations Office