Registruotis VGTU.lt

Kodėl mums yra svarbios pramogos? Kodėl mums yra svarbios pramogos? 2017-09-26
Pramogavimas, kuris suvokiamas kaip asmeniui maloni veikla, mūsų gyvenimus lydi lygiai taip pat, kaip ir darbas, kurio metu uždirbame pinigus.
Kviečiame į profesorės Terhi Pellinen paskaitų ciklą „Inovatyvus dangų konstravimas“ Kviečiame į profesorės Terhi Pellinen paskaitų ciklą „Inovatyvus dangų konstravimas“ 2017-09-26
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) nuo spalio 2 d. iki spalio 13 d. viešės Alto universiteto (Suomija) Civilinės inžinerijos katedros Automobilių kelių inžinerijos profesorė Terhi Pellinen, turinti daugiau nei 10 metų darbo patirtį akademiniame ir privačiame sektoriuje Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), ir daugiau nei 15 metų – Europoje.
V. Pruskaus atminimo vakaras ir paskutiniosios monografijos pristatymas V. Pruskaus atminimo vakaras ir paskutiniosios monografijos pristatymas 2017-09-26
Rugsėjo 19 d. Lietuvos mokslų akademijos mažojoje konferencijų salėje vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Lietuvos edukologijos universiteto profesoriaus habil. dr. Valdo Pruskaus atminimo ir jo monografijos „Ekonomika ir filosofija: sąveikos ir trajektorijos“ sutiktuvių vakaras.
Parodyk talentą ir kaupk darbo patirtį – dalyvauk Demola programoje Parodyk talentą ir kaupk darbo patirtį – dalyvauk Demola programoje 2017-09-26
Demola – treniruotė, skirta auginti patirtį, reikalingą pradedant karjerą bei formuojant žmonių aplinką, kurioje kiekvienas žino, ko nori, užsibrėžia tikslus ir kryptingai jų siekia.
Kraujo donorystės akcija VGTU: ką būtina žinoti? Kraujo donorystės akcija VGTU: ką būtina žinoti? 2017-09-25
Rugsėjo 27 d. (trečiadienį) 10–17 val. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Saulėtekio rūmuose prie 03 aud. vyks kraujo donorystės akcija.
Gebantis keistis miestas – pagal architektą I. Uogintą Gebantis keistis miestas – pagal architektą I. Uogintą 2017-09-25
Modernaus meno centras (MMC), „Ogmios“ miestas, „B Nordic 26“ centras, „Lijo“ viešbutis Gargžduose, Svencelės gyvenvietės detalusis planas ir vandens aitvarų centras, gyvenamųjų namų kvartalas „Misionierių namai“ Vilniuje – tai vieni iš daugelio architektų biuro „DO ARCHITECTS“ projektų, formuojančių Vilniaus bei kitų miestų veidą. „Sveiko miesto pagrindas yra gebėjimas keistis, neprarandant savo savasties“, – neabejoja Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) absolventas ir „DO ARCHITECTS“ vienas iš partnerių Ignas Uogintas. Kalbamės apie patogų ir dinamišką miestą, jo virsmą, perspektyvas, vaidmenį žmonių gyvenimuose. Apie Vilnių, kurio trauka ir noras prisidėti prie jo klestėjimo straipsnio herojui buvo stipresnis už sėkmingą gyvenimą emigracijoje.
Lietuvoje kuriasi pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras Lietuvoje kuriasi pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras 2017-09-25
Lietuvoje kuriasi pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras.
Mobiliųjų telefonų pinklės: vartotojų įtraukimas ir kaip to išvengti Mobiliųjų telefonų pinklės: vartotojų įtraukimas ir kaip to išvengti 2017-09-22
Pagrindinė mobiliųjų telefonų programėlių funkcija – padėti žmogui. Tačiau kūrėjams ne mažiau rūpi ir jų generuojamas pelnas, kurį galima auginti kuo ilgiau išlaikant vartotojus programėlėje arba priverčiant juos nuolat sugrįžti. Daugiausia mobiliųjų telefonų naudotojų laiko pareikalauja socialinių tinklų programėlės ir žaidimai. Kokias gudrybes taiko kūrėjai ir kaip jų galima išvengti, pasakoja VGTU Elektroninių sistemų katedros lektorė Dovilė Kurpytė.
Veiklą pradeda nemokamos psichologinės pagalbos projektas „Tu – ne vienas!“ Veiklą pradeda nemokamos psichologinės pagalbos projektas „Tu – ne vienas!“ 2017-09-22
Žymus Berlyno architektas – apie viešąsias erdves, neteisingus draudimus ir „tapimą” benamiu Žymus Berlyno architektas – apie viešąsias erdves, neteisingus draudimus ir „tapimą” benamiu 2017-09-21
Koks yra individų ir bendruomenės santykis? Kaip architektūra veikia bendruomenes ir atvirkščiai? Kaip būtų galima pagerinti šią sąveiką? Į tokius klausimus bandė atsakyti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) trečio kurso architektūros studentai, dalyvavę penktadienį pasibaigusiose architektūros dirbtuvėse „ME, YOU AND US“. Vienas iš jų kuratorių – lietuviškų šaknų turintis žymus Berlyno architektas Slavis Poczebutas, nevengiantis ne tik dalintis savo didele patirtimi su studentais, tačiau ir turintis sveikai kritišką požiūrį į aplinkui vykstančius reiškinius. Draudimas vartoti alkoholį viešose vietose, komerciniai bei politiniai interesai, atstumtos socialinės grupės – visa tai sulaukia ketvirtą kartą VGTU viešinčio architekto kritikos strėlių. Su S. Poczebutu kalbamės apie įvykusias dirbtuves, viešąsias erdves, bendruomenes, architektūros vaidmenį visuomenėje bei... „tapimą” benamiu.