Registruotis VGTU.lt

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms rudens ir pavasario semestrams Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms rudens ir pavasario semestrams 2018-02-20 Visus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus kviečiame dalyvauti Erasmus+ studijų atrankoje ir vykti studijoms/baigiamojo darbo rašymui į užsienio universitetus.
Kviečiame: ketvirtajai pramonės revoliucijai skirtas renginys Kviečiame: ketvirtajai pramonės revoliucijai skirtas renginys 2018-02-20 Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), Lietuvos inovacijų centras (LIC) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) vasario 23 d. 10:00–14:30 val. kviečia į renginį „Partnerystė ketvirtojoje pramonės revoliucijoje: skaitmenizacijos, biotechnologijų ir investicijų sąlyčio beieškant“.
VGTU ir studentai iš Japonijos seminare apsikeitė aplinkos apsaugos idėjomis VGTU ir studentai iš Japonijos seminare apsikeitė aplinkos apsaugos idėjomis 2018-02-20 VGTU vyko seminaras, kuriame dalyvavo VGTU magistrantai bei studentų grupė iš Japonijos, Yokohama City universiteto.
Kviečiame dalyvauti: raštingiausio VGTU bendruomenės nario konkursas Kviečiame dalyvauti: raštingiausio VGTU bendruomenės nario konkursas 2018-02-20
VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas ir Lietuvių kalbos katedra kviečia bendruomenę aktyviai dalyvauti „Raštingiausio studento ir bendruomenės nario konkurse“ bei kovo 1 d. 13.45–14.30 val. rašyti diktantą.
Nepraleiskite: Tarptautinė elementariųjų dalelių fizikos meistriškumo pamoka 2018 Nepraleiskite: Tarptautinė elementariųjų dalelių fizikos meistriškumo pamoka 2018 2018-02-19 Elementariųjų dalelių fizikos tyrėjai kovo 23 d. kviečia 15–19 metų amžiaus moksleivius bei studentus į „Tarptautinę elementariųjų dalelių fizikos meistriškumo pamoką 2018“.
Naujame „Ateities inžinerijos“ naujienlaiškyje – moksleivių darbų peržiūra Naujame „Ateities inžinerijos“ naujienlaiškyje – moksleivių darbų peržiūra 2018-02-19 Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ komanda kviečia susipažinti su nauju projekto naujienlaiškiu.
Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas 2018-02-15 Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas.
Saulėtekio kelio akcija: už rankų susikibusi eilė nusidriekė per visą universitetų miestelį Saulėtekio kelio akcija: už rankų susikibusi eilė nusidriekė per visą universitetų miestelį 2018-02-15 Šiais metais minime neeilinį įvykį – Valstybės atkūrimo 100-metį.
Rektoriaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Rektoriaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga 2018-02-15 Sveikinu visus su Valstybės atkūrimo 100-mečiu!
VGTU TIF Absolventų ir bičiulių klubas kviečia švęsti 3-ejų metų gimtadienį VGTU TIF Absolventų ir bičiulių klubas kviečia švęsti 3-ejų metų gimtadienį 2018-02-14